משאבות חום

משאבת חום הינה מכשיר המחמם את המים שעוברים במערכת החימום התת רצפתי / רדיאטורים / מים חמים למקלחת ועוד…. משאבת החום עושה זאת בצורה החסכונית והיעילה ביותר מול כל שיטות החימום האחרות כגון: תנור גז (יונקרס), חשמל בגופי חימום, מזגנים (זול יותר לחמם מים מאשר לחמם אוויר ויעיל יותר), זול ועוד…

משאבת חום הינה יחידה חיצונית המחממת או מקררת מים על ידי החלפת חום עם הקרר (גז הנדחס על ידי מדחס) תוך ניצול אנרגיית הסביבה והפיכתו לאנרגית חום .

שימוש במשאבות חום הינה השיטה היעילה והזולה ביותר כיום לחימום תת רצפתי בבתים פרטיים, מוסדות, בריכות שחיים ועוד…

משאבת החום מתאימות במיוחד לאקלים הישראלי בעקבות זאת שמשאבת החום סופחת חום מהאוויר בחוץ ומתעלת אותו לטובת חימום המים בצורה היעילה ביותר.

בהתקנת משאבת חום לחימום תת רצפתי חשוב מאוד להתקין את התפוקה הנכונה על  פי תכנון נכון לפי גודל חלל האקלים והאזור בו מתקינים את המערכת שכן תכנון לא נכון יגרום ליעילות להיפגע, צריכת החשמל תהיה גבוהה וחיי משאבת החום תקטן משמעותית, דבר החשוב ביותר במיוחד בשוק התחרותי של ישראל ובמקרים רבים מתקינים שרוצים להוזיל מחירים ממליצים על מכשירים שהתפוקה שלהם לא מתאימה והחימום לא מתבצע כראוי. וודאו כי אתם עושים את הבדיקות הנכונות והתכנון הנכון לביתכם.

מעוניינים במידע נוסף על משאבות חום?

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם היועצים והמומחים של חברת ניר יעל או להשאיר פרטים
ואנחנו נדאג שאחד מבעלי המקצוע בצוות שלנו יחזור אליכם ויתן לכם את כל הפרטים ומענה על כל שאלה.