חימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי היא מערכת לחימום הבית המיושמת על ידי מערך של צינורות מים חמים המונחים מתחת לריצוף, הצינורות מורכבים קרוב לפני הריצוף ומתחת לצינורות החימום מיושמת שכבת בידוד טרמי מסוג טרמופום עם אלומיניום לבידוד מקסימלי וכמה שפחות הפסדי חום מהמערכת שלנו.

חימום המים העוברים בצינורות מתחממים באמצעות משאבת חום/ תנור גז(יונקרס)/ תנור הסקה חשמלי.

יתרונות מערכת החימום שלנו:

  1. חימום אחיד- אוויר נעים ולא מייבש בהשוואה למזגן, מחמם ביעילות גבוה ובמשטח אחיד.
  2. חסכוני ויעיל מאוד- משאבות החום שאנו מספקים הינם של החברות הגדולות ביותר בעולם העומדות בשיא הטכנולוגיה והחדשנות ולכן הן יעילות מאוד וחסכוניות מאוד בחשמל.
  3. ניתן לוויסות- לכל חדר יש את הבקר/טרמוסטט שלו וכל אחד מבני המשפחה/ כל חדר בבית או במשרד יכול לכוון לעצמו את הטמפרטורה הרצויה בחדר.


חימום על בסיס מים היא מערכת ללא קרינה כלל. מערכת של חימום תת רצפתי מאפשרת לנו להנות מאוויר חם ונעים שלא מייבש כמו מזגן, המערכת מתאימה לבתים, מבנים ציבוריים ולעסקים.

את החימום אפשר להפעיל בקלות מנקודה אחת וניתן לשלוט בחללים שונים בנפרד(בהתאם לתכנון נכון ומוקדם). הצינורות אשר אנו פורסים תחת הריצוף מחוברים למקור אנרגיה המחמם את המים אשר מחממים את האוויר ברחבי החדר.

חום עולה למעלה, החום מטבעו עולה למעלה וברגע שמערכת החימום נמצאת תחת הריצוף מתבצע ניצול מקסימלי של אנרגיה, החום מגיעה מהרצפה ומחמם את כל חלל החדר כך שכל החלל יגיע לטמפרטורה הרצויה.

שליטה נוחה ופשוטה: קל מאוד לשלוט במערכת, בהפעלה ובכיבוי שלה.

יתרונות:

בטיחות: מערכת הצינורות דרכה זורמים המים החמים נפרסת מתחת לריצוף הבית ואין כל חשש לבוא במגע או להיחשף אליה, אין פחד מקרינה, ניתן ללכת יחפים ואף לשבת על הרצפה בהנאה ללא פחד מכוויות חום.

חסכון בצריכת חשמל: מערכת חימום תת רצפתי פועלת באמצעות משאבת חום אינוורטר המאופיינת בצריכת האנרגיה היעילה וכן בעלויות השימוש הנמוכות ביותר בהשוואה לפתרונות חימום אחרים.

שליטה בטמפרטורה: על מנת שנוכל לווסת ולבקר את הטמפרטורה הרצויה מומלץ להתקין טרמוסטט לכל חדר/ אזור, בעזרת הטרמוסטט נוכל לווסת את הטמפרטורה בכל חלל לטמפרטורת החלל הרצויה.

עיצוב: התקנת מערכת חימום תת רצפתי מתבצעת מתחת לריצוף הבית לכן אין צורך בהתקנת גופי חימום/ תנורי חימום נוספים בחלקו הפנימי של הבית ובכך הבית נשאר נקי ותוכלו לעצב אותו כראות עיניכם.

חסרונות המערכת:

עלות התקנת המערכת: התקנת מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים עם משאבת חום מאופיינת כיקרה יותר בהשוואה להתקנת מערכות חימום אחרות, מחיר ההתקנה תלוי בגודלו ושטחו של החלל וכן במספר המפלסים והחדרים הנמצאים בו.

חשוב להדגיש:

את התקנת מערכת חימום התת רצפתי יש לתכנן מראש ולבצע במהלך בניית הבית החדש או אם הנכם עתידים לבצע שיפוץ הכולל החלפת או הרמת הריצוף הקיים.

לסיכום: לכל מערכות חימום יש יתרונות וחסרונות, מערכת חימום תת רצפתי על בסיס מים הפועלת באמצעות משאבת חום היא המערכת הנפוצה והמבוקשת ביותר בשנים האחרונות. החום העולה מהרצפה החמה נחשב לבריא יותר, אינו מייבש את האוויר בחלל הבית.

חברת ניר יעל היא מהחברות הוותיקות והמנוסות בתחום ההתקנה, מכירה, תכנון ואחזקה של מערכות חימום תת רצפתי על בסיס מים עם מעל ל-30 שנות ניסיון בתחום והיקף רחב של פרויקטים בכל הארץ.

מעוניינים במערכת חימום תת רצפתי?

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם היועצים והמומחים של חברת ניר יעל או להשאיר פרטים
ואנחנו נדאג שאחד מבעלי המקצוע בצוות שלנו יחזור אליכם ויתן לכם את כל הפרטים ומענה על כל שאלה.